U kunt ook een bericht sturen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk met u contact op.
De chalet combineert een luxe inrichting met een plek dicht bij het strand: De gouden combinatie als het gaat om recreatief vastgoed.
De pluspunten van de chalet:
Wanneer u de chalet wilt bekijken, stuurt u dan een bericht naar Voorne Makelaars. Wij nemen dan contact op met u om een afspraak te maken. In de regel kan de chalet bekeken worden op zogenaamde "wisseldagen" op maandag en vrijdag tussen 11:00 en 15:00 uur. Het is ook soms ook mogelijk om op zaterdagmiddag een afspraak te maken.
De chalet zelf staat op huurgrond met een huurprijs van circa € 4.400 exclusief BTW per jaar.
De chalet staat op een ruim kavel met een tweetal terrassen, grote parkeerplek voor de auto of camper. Er zijn twee ruime slaapkamers met in totaal vier slaapplekken. Alle slaapkamers zijn voorzien van nieuwe verduisteringsgordijnen.
De chalet beschikt over een mooie luxe badkamer met daarin een douche, toilet, wastafel en verwarming.
Fijn is de maat van de keuken, die van alle gemakken voorzien is, voor de moderne recreant: koken op gas, koelkast met vriesvak, vaatwasser en combinatie oven / magnetron.
De woonkamer is ruim en licht. De huidige eigenaar heeft extra geïnvesteerd in betere verlichting zowel binnen als buiten. De inrichting van de woonkamer is luxer uitgevoerd dan standaard.
Let op: Op de foto ziet u ook een berging; deze is niet van deze chalet en behoort dus niet bij de verkoop.
Iedere eigenaar betaalt parkkosten. Wanneer uw chalet op eigen grond staat bedragen de parkkosten € 3.690 per jaar. Dit is inclusief het collectieve onderhoud van onder andere de cv. Als u een chalet bezit op huurgrond bedragen de parkkosten € 1.143 per jaar.
De kosten voor het vastrecht- en netwerkkosten bedragen € 365,58. Voor de schoonmaak buiten en het onderhoud van de tuin betaalt u € 1.264,78 per jaar in 2023.
Het resort Poort van Zeeland ligt heel gunstig: u bent in korte tijd in Zeeland, maar ook in Rotterdam. Daarbij ligt het resort vlak naast het strand; vanuit uw bungalow is het 10 minuten lopen naar het vernieuwde Quackstrand (zomer 2020). Het Quackstrand krijgt meer zand, met een extra breed strand in de bocht. Er komt een aantrekkelijke boulevard, een extra plek voor horeca, een uitzichtpunt en een nieuwe steiger met botenhelling.
Het resort biedt de leukste activiteiten voor het hele gezin: Er is een in- en outdoor speelparadijs met voorzieningen als een binnenspeeltuin, lasergamen, trampoline, midgetgolf 'glow in the dark', een buitenspeeltuin en een escaperoom. Het resort is een ANWB Gastvrij Plus punt op de knooppuntenplanner. Er kunnen fietsen gehuurd worden. Het vakantiepark biedt niet alleen een bijzonder goed startpunt voor fietsers in de natuur, maar ook de historische steden Hellevoetsluis en Brielle zijn goed per fiets bereikbaar.
De gegevens op deze webpagina zijn bedoeld om u een algemene indruk te geven over de woning. Hoewel deze informatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving en/of de tekeningen staan. Noch de verkoper, noch Voorne Makelaars aanvaardt in dit geval enige aansprakelijkheid. Aan de informatie en de tekeningen op deze webpagina kunnen geen rechten worden ontleend.